BIC rozpoczyna drugą edycję konkursu Design on Fire!

Logo-Bic--Flamme-sans-bandeau

Gdy dowiedziałem się o konkursie BICa przypomniały mi się te niezawodne zapalniczki. Gdybym miał spędzić resztę życia na bezludnej wyspie zdecydowanie zabrałbym ze sobą zapalniczkę BICa ;). Ponieważ zdecydowałem że sam wezmę udział w konkursie już zaczynam puszczać wodzę fantazji :)

A teraz trochę konkretnych informacji o samym konkursie:

Pomysły, kolory i BIC Lighter… Tylko tyle wystarczy, by wziąć udział w najnowszej edycji konkursu Design On Fire firmy BIC trwającego od 3 stycznia do 1 marca 2013.

Na czym polega konkurs? 

Na stworzeniu wzoru zapalniczki, która znajdzie się w sprzedaży w październiku 2013 r.! Wygra wzór wybrany przez uczestników konkursu za pośrednictwem BIC Match. Zwycięska zapalniczka zostanie wyprodukowana w 1 milionie egzemplarzy i trafi do sprzedaży w całej Europie w październiku 2013 r.

Co dla zwycięzców? 

– Zdobywca 1. miejsca: 4000 €, produkcja jego zapalniczki w 1 milionie egzemplarzy
– Zwycięski slogan: 2000 €
– Finaliści: produkcja ich zapalniczek w 300 egzemplarzach na użytek własny

Wszystko odbywa się bezpośrednio na facebookowej stronie Design On Fire. Uczestnicy mogą za pośrednictwem strony tworzyć własne wzory, wybierać ulubione zapalniczki, proponować slogany i robić wiele innych rzeczy!

Przydatne adresy podczas projektowania:

Dokładne zasady konkursu BIC w formacie PDF – http://bicdesignonfire.likes-you.com/pdf/contest_pl.pdf

www.mybiclighter.com

Design on Fire na Facebooku

Najnowsze projekty zapalniczek:

BIC

1 Comments

  1. D.O.

    Fajne wersje zapalniczek BIC można było kupić w Hiszpanii- były wersje zaprojektowane przez Agathę Ruiz de la Pradę- bardzo kolorowe i bardzo w jej stylu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.